Wczytywanie...
System zamawiania jedzenia restauracja.online

Praca w restauracja.online

Restauracja.online i Stronex.pl specjalizują się z rozwiązaniach IT dla restauracji. Wytworzyliśmy i stale rozwijamy oprogramowanie dedykowane dla restauracji oraz dla klientów restauracji. Firma istnieje nieprzerwanie od roku 2005. Oferujemy pracę w stabilnej firmie istniejącej od wielu lat, w gronie profesjonalistów, ludzi z pasją.

Chcesz wiedzieć więcej o historii firmy restauracja.online

Starszy programista - Senior Developer PHP, Symfony

Miejsce pracy: Kielce lub Skarżysko Kamienna lub praca zdalna.

Miesięczne wynagrodzenie jakie oferujemy:
  • Umowa o pracę: 12 000 zł - 24 000 zł brutto.
  • Umowa B2B: 12 000 zł - 24 000 zł netto.
Zakres obowiązków:
  • Rozwijaniem istniejącego oprogramowania Restauracja.online, programowanie w środowisku PhpStorm język PHP, framework Symfony, w technologii React JS lub serwerowe oraz chmurowe w technologii PHP 8 z wykorzystaniem baz danych MySQL oraz ORACLE.
  • Praca w jednym z kilkuosobowych zespołów przy projektach.
  • Uczestniczenie we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania (opracowanie koncepcji, analiza + research, projektowanie, implementacja).
  • Programowanie z użyciem technologii powiązanych z PHP jak GD, MySql oraz React, Angular, JavaScript, CSS.
  • Programowanie testy automatyczne jednostkowe, integracyjne.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanego oprogramowania.
Czego wymagamy?
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP 8 oraz framework Symfony 5
  • Dobra znajomość technologii React, MVC, Bootstrap, HTML i CSS, JavaScript (w zależności od stanowiska).
  • Dobra znajomość języka SQL, PL/SQL, mile wdziana znajomość Oracle.
  • Dobra znajomość środowiska PhpStorm (opcjonalnie NetBeans).
  • Znajomość zasad tworzenia oraz korzystania z REST API
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Praktyczna znajomość Composer: 3/5
  • Przynajmniej trzyletniego doświadczenia w pracy z wyżej wymienionymi technologiami popartego zrealizowanymi projektami.
  • Zaangażowanie i profesjonalne podejścia do pracy.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.
  • Dla stanowiska Programista PHP - Symfony mile widziane duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w środowisku React JS oraz React Native.
Co oferujemy?
  • Możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze w Kielcach lub Skarżysku Kamiennej.
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi, technologii i sprzętu.
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy rozwoju oprogramowania wykorzystywanego przez ponad 2000 restauracji w Polsce.
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów.
  • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
  • Ruchome godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Jeśli nie lubisz korporacji i stylu pracy typowych korporacji, to praca w naszej firmie będzie dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjna bo zachowaliśmy bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Skarżysku Kamiennej, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce :)
  • Zwrot kosztów dojazdu na rekrutację.
  • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, imprezy integracyjne i czwartkowe pizze, 50% dofinansowanie na zamówienia w systemie restauracja.online.
Dodatkowe informacje Prześlij do nas swoje CV wraz z krótkim opisem najważniejszych zrealizowanych projektów.

Wsparcie Klienta - Customer Relations Specialist

  • Utrzymanie relacji z Klientami firmy w języku polskim i angielskim - telefonicznie oraz mailowo, pracując w systemie 2-zmianowym.
  • Wspierać proces weryfikacji i rejestracji klientów oraz partnerów firmy.
  • Udzielanie przed- i po-sprzedażowego wsparcia mailowego naszym klientom oraz partnerom.
  • Rozwiązywanie prostych problemów technicznych.
  • Prowadzenie sesji demo (zdalne prezentacje programu) dla klientów oraz partnerów firmy.
  • Pozytywnej energii, pracowitości i zaangażowania.
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i zdroworozsądkowego podejścia do życia i pracy.
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i oleju w głowie.
  • Dobrych umiejętności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera, systemów operacyjnych Windows, pakietu Office oraz znajomości ogólnych zagadnień informatycznych, takich jak poczta elektroniczna, internet.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Możliwość wyboru pomiędzy pracą w biurze w Kielcach lub Skarżysku Kamiennej, opcja pracy zdalnej.
  • Szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy z użyciem wewnętrznego systemu CRM Restauracja.online.
  • Szkolenie z funkcjonalności systemu Restauracja.online.
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i technologii.
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez ponad 2000 restauracji w Polsce
  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
  • Pracę w zgranym zespole w kilkudziesięcioosobowej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy.
Prześlij do nas swoje CV wraz z krótkim opisem historii pracy.